Gewestelijke wedstrijden seizoen 2009/2010

LET OP: Transponderuitslagen kunnen afwijken van de daguitslagen.

Zonder Transponder = niet starten

 

6-Banen Nr

 

Datum

Tijd / Cat Volgorde

Baan

Daguitsl

Dagklass

Premie

Daguitsl

Dagklass

Premie

Daguitsl

Dagklass

Premie

-1-

 

Za 31 okt 09

20.35 D/C/M

Hoorn

D 35

D

D

C 50

C

C

M 50

M

M

 

 

 

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

-2-

 

Zo 08 nov 09

20.30 D/C/M

Haarlem

D 35

D

D

C 50

C

C

M 50

M

M

 

 

 

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

-3-

 

Zo 15 nov 09

20.00 D/C/M

Utrecht

D 35

D

D

C 50

C

C

M 50

M

M

 

 

 

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

-4-

 

Vr 20 nov 09

21.30 D/C/M

Alkmaar

D 35

D

D

C 50

C

C

M 50

M

M

 

 

 

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

-5-

 

Vr 27 nov 09

21.45 D/C/M

Den Haag

D 35

D

D

C 50

C

C

M 50

M

M

 

 

 

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

-6-

 

Wo 09 dec 09

21.00 D/C/M

Amsterdam

D 35

D

D

C 50

C

C

M 50

M

M

 

 

 

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

-GK-

 

Zo 13 dec 09

07.30-10.45

Utrecht

JPUPB

 

JPUPA

 

JJUNC

 

JJUNB

 

HJUNA

 

 

 

 

 

MPUPB

 

MPUPA

 

MJUNC

 

MJUNB

 

DJUNA

-7-

 

Zo 13 dec 09

20.00 D/M/C

Utrecht

D 35

D

D

M 50

M

M

C 50

C

C

 

 

 

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

-8-

 

Za 19 dec 09

20.30 D/M/C

Hoorn

D 35

D

D

M 50

M

M

C 50

C

C

 

 

 

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

-9-

 

Zo 03 jan 10

20.30 D/M/C

Haarlem

D 35

D

D

M 50

M

M

C 50

C

C

 

 

 

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

-GK-

 

Zo 10 jan 10

19.30 D/H/M

Hoorn

DAMES 35

19.30 u

 

HEREN 100

20.15 u

 

MASTERS 60

21.30 u

 

 

 

 

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

-10-

 

Vr 19 feb 10

21.45 D/M/C

Den Haag

D 35

D

D

M 50

M

M

C 50

C

C

 

 

 

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

-11-

 

Zo 21 feb 10

20.15 D/M/C

Alkmaar

D 35

D

D

M 50

M

M

C 50

C

C

 

 

 

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

 

 

 

 

 

 

Eindklass

 

 

Eindklass

 

 

Eindklass

 

-12-

 

Wo 24 feb 10

21.00 D/M/C

Amsterdam

D 35

D

D

M 50

M

M

C 50

C

C

 

 

 

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

Transp.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NK Marathon

 

17 Jan 2010

 

Amsterdam

Masters vanuit NH/U

 

 

 

 

 

 

 

 

Sisku in samenwerking met het Gewest Noord-Holland/Utrecht

8e 4 X 4

 

14 mrt 2010

18.00-22.00

Alkmaar

4 X 4 Race

4 uur lang 25 teams 4 personen per team Wie de meest aantal ronden kan rijden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marathon winnaars en kampioenen seizoen 2009-2010

 

 

Gewestelijk Kampioen

GK Jeugdmarathon.

 
Meisjes Pupillen B
Myrthe Sandu Amsterdam
Jongens Pupillen B
Jason Steman Volendam
Meisjes Pupillen A
Beau Wagemaker Hoogkarspel
Jongens Pupillen A
Joeri Klous Assendelft
Meisjes Junioren C
José Boots Oostwoud
Jongens Junioren C
Willem Hoolwerf Eemdijk
Meisjes Junioren B
Lisanne Buurman Wervershoof
Meisjes Junioren A
Emma Engbers Utrecht
Jongens Junioren A
Sam Boon Hem
   

Nederlands Kampioen

NK Jeugdmarathon.

 
Jongens Pupillen B
Bart Hoolwerf Eemdijk
Meisjes Pupillen A
Beau Wagemaker Hoogkarspel
Jongens Pupillen A
Joeri Klous Assendelft
Meisjes Junioren C
José Boots Oostwoud
Jongens Junioren C
Willem Hoolwerf Eemdijk
Jongens Junioren B
Mark van der Harst Diemen
Meisjes Junioren A
Marije van Marle Oostwoud
   

Nederlands Kampioen

NK Marathon.

 
Dames
Mariska Huisman West Graftdijk
   

Winnaars Landelijke Competitie.

 
Dames
Mariska Huisman West Graftdijk
Top Divisie
Sjoerd Huisman Andijk
   

Winnaars op Natuurijs.

 
50 van Botshol - Heren
Jeroen Verlaan Abcoude
Ronde van Loosdrecht - Heren
Ralf Zwitser Haarlem
Henk Angenent Classic - Heren
Peter van de Pol Utrecht
ONK Weissensee - Heren
Sjoerd Huisman Andijk