Gewestelijke wedstrijden seizoen 2010/2011

LET OP: Transponderuitslagen kunnen afwijken van de daguitslagen.

Zonder Transponder = niet starten

 

6-Banen Nr

Plaats
Dag

Datum

Tijd / Cat Volgorde

Uitslagen

Uitslagen

 

Uitslagen

 

 

 
-1- Amsterdam Woensdag 27-10-2010
 21.00 M/D/C
  C50   D35   M50

 

 

 

-2-

Haarlem
Zondag

31-10-2010

20.30 M/D/C

 

 

 

 

 

-3-

Hoorn
Zaterdag

06-11-2010

20.30 M/D/C

 

 

 

 

 

-4-

Alkmaar
Vrijdag

12-11-2010

21.30 D/C/M

 

 

 

 

 

-5-

Utrecht
Zondag

21-11-2010

20.00 D/C/M

 

 

 

 

-6-

Den Haag
Vrijdag

26-11-2010

21.45 D/C/M

 

 

 

 

-7-

Amsterdam
Woensdag

08-12-2010

21.00 C/M/D

 

 

 

 

-8-

Hoorn
Zaterdag

18-12-2010

20.30 C/M/D

 

 

 

 

-9-

Utrecht
Zondag

09-01-2011

20.00 C/M/D

 

 

 

 

-10-

Den Haag
Vrijdag

11-02-2011

21.45 D/C/M

 

 

 

 

-11-

Haarlem
Zondag

20-02-2011

20.30 D/C/M

 
   
               

-12-

Alkmaar
Zondag

27-02-2011

20.15 D/C/M

 

 

 

 

 

   

 GK D/A/M

Utrecht
Zondag

28-11-2010

19.30 uur

    M 60 
                     
 GK Jeugd
Amsterdam
Zaterdag
13-11-2010
19.20 uur
 
       
19.30 uur
 
       
19.40 uur
  MJC   JJC    
       
20.05 uur
  MJB   JJB    
       
20.30 uur
  MJA   JJA    
                     
GK Jeugd Middelie Donderdag 30-12-2010
19.00 uur
19.00 u MPB 19.10 u JPB    
op natuurijs         19.20 u MPA 19.30 u JPA    
          20.00 u MJC 20.10 u JJC    
          20.20 u MJB 20.35 u JJB    

 

21.00 u
MJA
21.20 u
 
                       
                       
 
Vragen en/of opmerkingen over de uitslagen van wedstrijden en over de inhoud van deze pagina kunt u mailen naar: Systeembeheer GTCM
 

Sisku in samenwerking met het Gewest Noord-Holland/Utrecht

             

9e 4 X 4

Alkmaar

06-03-2011

18.00-22.00

4 uur lang 25 teams 4 personen per team Wie het meest aantal ronden kan rijden

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Marathon winnaars en kampioenen seizoen 2010-2011

 

 

13 Nov 2010 te Amsterdam

Gewestelijk Kampioen

GK Jeugdmarathon.

Thuisbaan:
Meisjes Pupillen B
Isa Jansen - Egmond a/d Hoef Alkmaar
Jongens Pupillen B
Jochem van Lith - Broek in Waterland Amsterdam
Meisjes Pupillen A
Myrte Sandu - Amsterdam Amsterdam
Jongens Pupillen A
Hanno Dahmen - Amsterdam Amsterdam
Meisjes Junioren C
Emese Palenstijn - Zwaag Hoorn
Jongens Junioren C
Jurjen Westenberg - Zwaag Amsterdam
Meisjes Junioren B
José Boots - Oostwoud Hoorn
Jongens Junioren B
Rick Schipper - Medemblik Hoorn
Meisjes Junioren A
Kristine Wijdenes - Opperdoes Hoorn
Jongens Junioren A
Robin Snoek - Abcoude Amsterdam
     
30 Dec 2010 te Middelie

Gewestelijk Kampioen

GK Jeugdmarathon op Natuurijs

Thuisbaan:
Meisjes Pupillen B
Isa Jansen - Egmond a/d Hoef Alkmaar
Jongens Pupillen B
Jochem van Lith - Broek in Waterland Amsterdam
Meisjes Pupillen A
Isabelle van Elst - Bennebroek Haarlem
Jongens Pupillen A
Jeroen Janissen - Haarlem Haarlem
Meisjes Junioren C
Emese Palenstijn - Zwaag Hoorn
Jongens Junioren C
Riid Slagter - Lutjebroek Hoorn
Meisjes Junioren B
Annemarie Vriend - Midwoud Hoorn
Jongens Junioren B
Evert Hoolwerf - Eemdijk Utrecht
Meisjes Junioren A
Simone Oud - Akersloot Alkmaar
Jongens Junioren A
Michael van Mol - Ursem Alkmaar
   
26 Februari 2011 te Heerenveen

Nederlands Kampioen

NK Jeugdmarathon.

Beste deelnemer van het Gewest Noord-Holland/Utrecht

Jongens Pupillen B
?  
Meisjes Pupillen A
?  
Jongens Pupillen A
?  
Meisjes Junioren C
?  
Jongens Junioren C
?  
Meisjes Junioren B
?  
Jongens Junioren B
?  
Meisjes Junioren A
?  
Jongens Junioren A
?  
     

26 december 2010 te Utrecht

Nederlands Kampioen

NK Marathon.

Beste deelnemer van het Gewest Noord-Holland/Utrecht
1e Divisie Heren
Simon Schouten - Andijk -1- Simon Schouten - Andijk
Dames
Carla Zielman - Rottum -9- Kimberly Muusse - Zaandam
Top Divisie Heren
Arjan Stroetinga - Waskemeer -3- Christijn Groeneveld - Heerhugowaard
     
Finale 26 februari 2011 te Heerenveen

Winnaars Landelijke Competitie KPN-cup.

Beste deelnemer van het Gewest Noord-Holland/Utrecht
Dames
   
Heren
   
Masters
   
   
ONK 02 Februari 2011 Weissensee

Winnaars op Natuurijs.

Beste deelnemer van het Gewest Noord-Holland/Utrecht
Dames
   
Heren
   
Masters