Gewestelijke wedstrijden seizoen 2012/2013

 

Transponderuitslagen kunnen afwijken van de dag-uitslagen.

Zonder Transponder = niet starten en zeker niet in de uitslag.

 

6-Banen Nr

Plaats

Dag

Datum

Tijd / Cat Volgorde

 

Uitslagen

 

Uitslagen

 

Uitslagen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-1-

Utrecht

Zondag

28-10-2011

20.00 C/D/M

 

C 100

 

D 40

 

M 75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-2-

Hoorn

Zaterdag

03-11-2012

21.00 D/M/C

 

C 50

 

D 35

 

M 50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-3-

Alkmaar

Vrijdag

09-11-2012

21.30 M/C/D

Foto’s

C 50

 

D 35

 

M 50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Landelijke weds.

Kwintus Nova

Marathon

Dronten

Donderdag

22-11-2012

18.00 Masters 70 R

19.30 Dames 70 R

20.30 uur Top -

Divisie 125R

Aan deze wedstrijd kunnen alleen de geplaatste Masters meedoen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-4-

Haarlem

Zondag

25-11-2012

20.15 C/D/M

 

C 50

 

D 35

 

M 50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-5-

Den Haag

Vrijdag

30-11-2012

21.45 D/M/C

Foto’s

C 50

 

D 35

 

M 50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-6-

Alkmaar

Vrijdag

14-12-2012

21.30 M/C/D

 

C 50

 

D 35

 

M 50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-7-

Utrecht

Zondag

23-12-2012

20.00 C/D/M

Foto’s

C 100

 

D 40

 

M 75

NK

Utrecht

Woensdag

26-12-2012

Masters

Eerste Divisie

Dames

Top Divisie

Foto 01 Masters aan de start.

Foto 02 Masters aan de start.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-8-

Amsterdam

Woensdag

02-01-2013

21.15 D/M/C

 

C 50

 

D 35

 

M 50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-9-

Hoorn

Zondag

13-01-2013

21.00 M/C/D

 

C 50

 

D 35

 

M 50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-10-

Den Haag

Vrijdag

18-01-2013

21.45 C/D/M

 

C 50

 

D 35

 

M 50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-11-

Alkmaar

Zondag

17-02-2013

20.00 D/M/C

 

C 50

 

D 35

 

M 50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finale

Haarlem

Zondag

24-02-2013

20.00 M/C/D

 

C 50

 

D 35

 

M 50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gewestelijke kampioenschappen zijn uitsluitend

voor deelnemers van het Gewest Noord-Holland/Utrecht.

Gezellig naar de wedstrijden komen kijken mag natuurlijk wel.

starttijd

categorie

starttijd

categorie

starttijd

categorie

 Gewestelijk

Kampioenschap

 D / ABC / M1

Amsterdam

Woensdag

28-11-2012

20.00 D/HABC/M1

20.00 u

D 45

20.45 u

HABC 100

22.00 u

M1 60

 

 Gewestelijk

Kampioenschap

 Jeugd

Haarlem

Zondag

25-11-2012

 

 

MPB

MPA

MJC

MJB

MJA

 

JPB

JPA

JJC

JJB

JJA

 

 

 

 Gewestelijk

Kampioenschap

 Jeugd Natuurijs

 

????

?????

??-??-????

Helaas niet doorgegaan

 

MPB

MPA

MJC

MJB

MJA

 

JPB

JPA

JJC

JJB

JJA

 

 

 Gewestelijk

Kampioenschap

D / ABC / M1

Natuurijs

Warmenhuizen

Maandag

21-01-2013

Helaas afgelast

IJs was te dun

??.?? D/HABC/M1

??.?? u

D 35

??.?? u

HABC 100

21.00 u

M1 60

  

Nederlands

Kampioenschap

Jeugd

Dronten

Zaterdag

23-02-2013

13.00 uur

 

MPB

MPA

MJC

MJB

MJA

Geen NK

Geen NK

NK

NK

NK

JPB

JPA

JJC

JJB

JJA

Geen NK

Geen NK

NK

NK

NK

 

 

                   Programma zaterdag 23-02-2013

                    

                   11.00 uur.    inschrijfbureau open, afhalen beennummers

                   12.00 uur     voorbespreking met de jury 

                   12.30 uur     baanverzorging

 

13.00 uur         Opening + Wilhelmus + Vlag                   

 

Pupillen A en B

12.50 uur         inrijden pupillen A en B

13.05 uur         Start pupillen B meisjes           5 ronden

13.12 uur         Start pupillen B jongens           6 ronden     

13.20 uur         Start Pupillen A meisjes           7 ronden

13.30 uur         Start pupillen A jongens           9 ronden

13.40 uur         Huldiging Pupillen (4 x)                  

 

Junioren C

13.45 uur         inrijden junioren C

13.50 uur         Start junioren C meisjes 10 ronden

14.05 uur         Start junioren C jongens  12 ronden

14.20 uur         Huldiging Junioren C (2 x)     

 

14.25 uur         Baanverzorging

 

Junioren B

14.40 uur         inrijden junioren B 

14.45 uur         Start junioren B meisjes           14 ronden

15.05 uur         Start junioren B jongens  18 ronden

15.25 uur         Huldiging Junioren B (2 x)     

 

Junioren A

                   15.30 uur     inrijden junioren A

15.35 uur         Start junioren A meisjes           18 ronden

16.00 uur         Start junioren A jongens  25 ronden

16.25 uur         Huldiging Junioren A (2 x)

16.30 uur         Einde programma